| Anonim02569 a întrebat:

De curand am inceput sa vorbesc cu fosta... si eu tot o mai iubesc. As vrea sa ma impac cu ea si cand ii pun intrebarea asta mi zice ca vrea sa fim amici sau ca nu mai are chef de relatii. Cum pot sa o recastig inapoi? O iubesc mult si o vreau inapoi.

3 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

De ce sa te mai chinui cand ti-a spus clar ca nu mai vrea? Chiar si daca va impacati, se va termina iar pentru ca e totul consumat intre voi, poate tu inca mai simti ceva pentru ea, dar cum se vede ea chiar nu.

| WaterDrop a răspuns:

Fii atent, mergi in oras si bea cateva pahare sanatoase, dar nu singur! ci adu si cativa prieteni cu tine carora sa le poti dovedi batandu`te cu pumnul in piept ca o vei recastiga.Cand ajungi la starea in care nu mai simti ca tii paharul in mana, ridica`te si mergi plin de incredere la geamul ei, indiferent daca sta la etajul 10 si este trecut de ora 12:00 si spune`i: "Mariaaaaaaaaaa! Te iubesc fa sa moara!" Daca arunca cu ceva dupa tine, clar este o insensibila care nu stie ce este dragostea adevarata si nu vrei sa fii cu ea.

Sauuuuu...deschide ochii si citeste ce ai scris, poate vei observa si tu ca nu mai da doi bani pe tine pentru ca (si aici sunt 2 motive) ori ai dat`o tu in bara cu ceva, ori ii fug ei ochii dupa altul.Da`ti cu apa pe ochi, reciteste`ti replicile de agatat si de maine incearca sa-ti gasesti alta care. sunt sigur. te va face sa uiti de "Maria" in maxim 3 ore.

| asdfq a răspuns:

Fwtai-merge mereu