| HotDark a întrebat:

Deci imi place de o fata de cateva luni, ne cunoastem foarte bine la fel si prieteni, dar nu inteleg ceva : acum 1 luna am intrebat-o daca am o sansa la ea, dar ea a spus nu!, am aflat cai ii place de altu, dar nu inteleg daca ii place de ala, dc se tot uita dupa mine? si la scoala si afara? se uita dupa mine si inainte sa-i placa de ala, oare vrea sa ma faca gelos? ca eu nu mai inteleg nimic. La celalt ii place ca o pupa si o strange in brate. Eu nu am stranso in brate si nici nu am pupato pentru ca sunt mai timid. ce sa fac?

dau funda, cat mai multe raspunsuri, sincere va rog, si cat mai multe sfaturi sunt bine venite!

2 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Răspunsul tot la ea îl vei găsi. Așa cum ai întrebat-o dacă ai vreo șansă la ea tot așa o vei întreba și de ce se tot uită după tine!
Ce vrea ea de fapt, că tu știi ce vrei.
Pa, pa.

| White13 a răspuns:

Inceraca sa te informezi in legatura cu gusturile ei, in materie de baieti(comportamentul lor, dar si aspectul fizic), dar fara ca ea sa aflewinking Ofera-i atentie(fetelor le place asta). BAFTA!