| D0zzz a întrebat:

Salut, TPU. Deci sunt foarte suparata... Am convins-o ieri pe mama sa luam laptopul cu noi la mare si acum zice ca lumea i-a zis cum ca ar fi calculatoare/laptopuri cu internet la hotel, nu la receptie, si ca sa nu il mai luam. Singurul motiv pentru care vroiam sa il iau e ca vreau sa vorbesc cu prietenul meu. Iar telefon nu mai are, l-a pierdut si alt fel nu am cum sa dau de el. Exista riscul ca daca iau laptopul cu mine sa ma intorc fara el? Adica sa il fure camerista sau cine are acces in camera? Va rog, ce sa fac? Ma supara gandul ca altfel nu am cum sa comunic cu el.

4 răspunsuri:
| FreakyFred a răspuns:

Poate sa ti-l fure si de acasa, daca iti sparge casa.
La mare e o sansa un pic mai mare, dar na. Ar trebui sa-ti asumi riscu si s-o convingi pe maica-ta.

| rockelle75 a răspuns:

Eu l-am luat la mare, nu ţi-l fură nimeni. Sau dacă (Doamne fereşte) se întâmplă să ţi-l fure, te adresezi la recepţie sau la poliţie şi se rezolvă problema. happy

| TeQui a răspuns:

Am discutat asta la prima intrebarehee hee da exista calc dar sunt doar pentru 15 minute atat ai voie sa stai...cel putin asa era la minewinking

| GiGeLVaSiLe a răspuns:

E destul de periculos daca nul pui la locul sigur...intro cutie de valori sau ceva in genu.mie mi s-a furat telefoul la mare il lasesm in camera cat m-am dus sa manancsad. deci nu e imposibil sa til fure