| Norbert97 a întrebat:

Eu sunt foarte ocupat și mâine va fi Valentines Day. Nu prea am timp sa îi cumpar ceva la prietena mea dar îi o fata care se mulțumește cu absolut orice. Și mă gândeam sa îi fac cadou un parfum mic, o cutie de rafaelo și un buchet de trandafiri. Credeți ca e ok?

5 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Mi se pare mult pentru Valetines day.
Daca-i iei trandafirii si bomboanele mi se pare mai ok, e mai semnificativ sarbatorii. Parfumuri de obicei dai la zile de nastere, aniversari.
Valentines day e cunoscut pentru flori si ciocolata asa ca ramai pe sfera asta big grin

| Clorox a răspuns:

Este super!

| Inceputul a răspuns:

Eu zic ca este un cadou foarte dragut si daca ai timp ai putea sa mergeti si in oras la un restaurant(mai romantic)happy
Spune-i ca o iubesti si puteti vorbi despre cum v-ati cunoscut...tu cred ca stii mai bine, Succeshappy

| Norbert97 explică (pentru Inceputul):

Mulțumesc mult pentru răspuns happy faza e ca și ea îi ocupata la fel și eu.mm îmi fac ceva timp și mă duc la ea happy Mulțumesc din nou pentru sfat

| MariaMagdalena1046 a răspuns:

E foarte ok!laughing