| AndreeaBae121212 a întrebat:

imi spuneti va rog cum ar trebuie sa ma adresez unui fotograf ca sa il chem la majoratul meu pentru a face poze? Multumesc. FUNDA!

Răspuns Câştigător
| IoanaPuppy31 a răspuns:

Asa : "Buna ziua/seara, as dori sa faceti niste poze pentru majoratul meu. Ati fi disponibil in data de x.y. 20as? " dupa aceia intreaba-l cat costa.

2 răspunsuri:
| johnnny123 a răspuns:

În general așa: "Ce tarif percepeți pentru a face poze la un majorat?"

| Goddess23 a răspuns:

Buna. Daca ai gasit fotograful e de ajuns sa te prezinti si sa ii ceri o oferta pentru cererea ta. El iti va zice cat te costa si ce iti ofera de acesti bani eventual un dvd cu foto-video ori un usb depinde cum lucreaza, de asemenea si editarea unor poze dupa preferintele tale.