| SKillerQSama a întrebat:

peste o luna vin mama si tatal meu din Germania. vreau sa le pregatesc ceva. vreo idee?

5 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

O bombă cu ciocolată, poc bine a ti venitlaughing

| untu a răspuns:

Intoarcerea parintilor tai este un prilej de bucurie! Pentru asta trebuie sa le uram bun venit,numai sa ai casa curata, lucrurile sint puse in ordine la locul lor, prafurile de pe mobiliere sterse, sa le pregatesti ceva de mancare pe placul lor (felul 1, felul 2 si desert)!

| WaterDrop a răspuns:

Lasa o fata insarcinata si pune`le testul de sarcina pe masa.Mai ai 10 zile sa o faci.

| StochirleaAlexandra a răspuns:

Prezenta ta este suficient.

| TbXingeras a răspuns:

Poti cumpara un buchet de flori pentru mama ta si poti face si un tort de ce nu depinde de varsta pe care o ai