| Rares8998 a întrebat:

(scuzati-ma ca am mai pus intrebarea asta) De mult iubesc o fata si nu prea stiu cum sa ii spun ca o iubesc... Ea cred ca stie ca o plac pentru ca un prieten i-a spus... si vreau sa ii spun si eu ca o plac dar cand vb cu ea am emoti si nu stiu ce sa fac crying((( ma puteti ajuta?

1 răspuns:
| FineBroAndy a răspuns:

Eu mereu am fost ajutat de prieteni în cazuri din-astea. Încearcă să le spui să bată apropouri, să-ţi pună o vorbă bună, sau să vorbeşti chiar tu.Totuşi nu trebuie să exagereze.La mine a mers happy Succes totuşi.