| LevBestCont a întrebat:

Se apropie sarbatorile si nu stiu ce sa le cumpar familiei mele mamei, tatalui si surori (are 9 ani) dati-mi idei ce as putea sa le iau da nu foarte scump si fara haine dau funda. Multumesc!

3 răspunsuri:
| Nicolelenaa a răspuns:

Buna!

Mamei: un lantisor sau un set de sarbatori ( lotiune, crema, parfum etc ) Gasesti in reviste gen: Avon, Oriflame etc

Tatalui: Un ceas frumos sau un portofel din piele smug

Surorii: Un urs mare de plus sau o papusa barbie cu imbracaminte sau o trusa de machiaj pentru copii

Sper sa te descurci.winking

Sarbatori fericite!

| Nicolelenaa a răspuns:

Sau ceva mai ieftin: Cumperi o rama draguta si pui in ea o poza cu toata familiawinking

| Fluture a răspuns:

Bunahappy
Uite care ar fi ideea mea.
Mamei tale ai putea sa-i iei o bomboniera sau...chestii din alea in care se pune sarea si piperul, am vazut cateva foarte frumoase in iarna asta, o esarfathinking sau vreo bratarica de argintthinking
Tatalui tau:thinking
Poate vreun parfumthinking[iti recomand parfumul c-thru, este foarte buna, si nu zice daca e pentru. femei sau barbati, deci il poate folosi toata familia]
Aici nu prea am ideistraight face
Aaa.gata stiulaughing. Papuci de casa?laughing
Iar surorii tale. ii poti lua ceva jucariithinking
Vreo papusa... vreun set de cariocilaughing. culori.[daca ii place desenu]... orienteaza-te dupa ce ii place ei.de exemplu daca ii place romana. iai o carte.si tot asathinking daca ii place matematica. iai o trusa din acea mare de rigle, echer.happy
Multa bafta:*
Si Sarbatori fericitewinking