| adelina1986 a întrebat:

Salut tuturor, am nevoie si eu de niste raspunsuri sincere pentru ca in momentul de fata nu stiu ce sa mai cred, sunt foarte dezorientata. Am cunoscut un tip pe un site de dating pe care il plac foarte mult. El zice ca si el ma place foarte mult. Problema este ca de la inceput nu mi-a facut complimente sau cand ii trimiteam poze cu mine imi zicea doar ca sunt draguta.La inceput am crezut ca este mai rece si rezervat in complimente. Cu vreo 3 saptamani in urma i-am vazut contul lui de fb si am aflat ca la altele le lasa comentarii la pozele lor... le umfla in complimente ( le zicea ca sunt frumoase, superbe, stunning... ). Va rog sa imi spuneti o parere sincera si daca ar mai trebui sa continui cu el ori nu

11 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Eu nu cunosc bărbați SERIOȘI care să aibă conturi pe astfel de pagini pentru alt scop decât sex. Acum, dacă tu vrei același lucru, probabil că ai putea continua.

| neutrino a răspuns:

Nu, nu are rost. Se pare ca are alte oferte mult mai bune.

| T0T a răspuns:

Esti cam geloasa, dar mai bine lasa tipii de pe site-uri de dating, astia sunt destul de disperati pentru o relatie si probabil nu te iubeste cu adevarat si in viitor o sa fii dezamagita.

| anonimg a răspuns:

Ca le face complimente sau nu, nu asta contează; relațiile pe net nu sunt recomandate. Cunoști acum caracterul lui; si daca vei continua relația cu el, tu singură vei fi vinovata de nefericirea de care vei avea parte. Cu cat renunți mai repede la el cu atât iti va fi mai ușor.

| Doub a răspuns:

Ahhh. La asta doar tu poti sa iti raspunzi. Gandeste-te daca este cu adevarat barbatul potrivit pentru tine.

Răspuns utilizator avertizat
| AliGab a răspuns:

Nu

| Țoglă a răspuns:

Păi pe ele le cunoaște mai bine...Ție ce să-ți zică dacă îl cunoști de puțin timp și nici măcar relația nu știi cum stă.

| az123 a răspuns:

Salut
depinde de ce doresti tu sa auzi. dar cit de sigur poti fi pe persoanele ce le cunosti pe retele, crezi ca poti sa cunosti identitatea si cine e in realitate cineva? greu de spus. decizia tu o iai.

e un mic material video ce te poate ajuta:
http://www.jw.org/......re-cu-cap/

| NessCaffe1978 a răspuns:

On-line -ul e cea mai nociva arma.E cu dus si intors.Rar am auzit de oameni fericiti ..care s-au cunoscut pe net.