| BestFanOfSelena a întrebat:

Uitaiti vreau sa stiu cine are dreptate:Eu sau prietena mea.Va spun povestea: Era luni, 13 Februarie 2012, si prietena mea cea mai buna nu a venit la scoala.Am crezut ca s-a imbolnavit sambata cand a venit la mine si ne-am trantit in zapada. Dar nu a fost asta... Mia spus ca maica-sa i-a luat tableta si a stat treaza toata noaptea si s-a jucat pe ea...Pe bune? Si a inceput sa se dea mare.Pe saptamana asta nu ne-am venit de loc.2 zile n-am fost la scoala si azi n-a fost nu stiu de ce.Credeti ca se da mare si ca nu o merit? Sau credeti ca e o buna prietena?

6 răspunsuri:
| SingleStarOnTheSky a răspuns:

Nu cred ca ar trebui sa o ierti. Daca tu consideri ca este prietena ta, atunci ar trebui sa treci cu vederea intamplarea asta.Stiu ce spun.Si eu ma mai port cateodata "urat" cu prietena mea.Ne mai certam, ne mai tachinam sau ne mai laudamblushing, dar ne impacam.Asa fac prietenelehappy. Incearca sa afli ce s-a intamplat cu adevarat si dupa aia sa o judeci.P.S.:numai tu poti decide daca ea este o prietena adevarta, deoarece noi nu o cunoastem si oricum asta-i alegerea fiecaruia.Bafta!kiss

| MoMoScumpik a răspuns:

Nu cred ca incearca sa te faca sa te simti inferioara.adica ea e cea mai buna prietena a ta,si nu cred ca r putea face asta daca e o prietena buna.e normal ca daca primeste cv super, sa anunte pe toti, dar nu sa se laude.probabil ca asta e un pretext, si ea a avut alta problema.sa nu judeci o carte dupa coperta. poate ca ea nu a avut intentia sa te faca sa te simti inferioara.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nici un nici alta sigurat nu te considera best friend sa ceva de genu si este foarte ocupata cu noua jucarie sau fuge de la ore si nu-mi prea place de ea adica mam ei ii cumpara tableta si se uita la ea ca vaca la poarta noua

| leila74 a răspuns:

Nu o poti numi o buna prietena.Iti va mai face scene de genul acesta, mai ales daca o sa-si faca un iubit. Aprecierea este a ta pana la final.

| DanielaWolf a răspuns:

Cred ca ar trebui sa treci cu vederea.stiu cum este.