| Cătălin199014 a întrebat:

Salut. Vi se pare normal ca o mama sa faca scandal mare cu mine doar pentru simplu fapt ca trebuie sa renunț la prietena mea pentru ca nu ii place ei? Ca e grasa, urata, ca eu arat bine și sa îmi fac o prietena frumoasa. M-a pus sa aleg între între ele dar eu nu am picat în șantajul asta. Ea e mai mare cu 3 ani ca mine și zice sa aleg una de varsta mea dar mama când l-a luat pe tata era diferenta de 16 ani între ei. Ne-au auzit toți vecinii cum tipa, îmi este rușine ca am 30 ani și am parte de asa mama pusa pe scandal.

3 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

La 30 de ani este momentul sa fii independent.

| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

N-am inteles treaba cu "M-a pus sa aleg între între ele"
Ai mai multe iubite?

Nu stiu daca postarea asta e o gluma sau nu, dar la 30 de ani ar trebui sa alegi singur ce mananci si cu cine te trezesti dimineata.
Si sa-ti platesti singur chiria.

| Violleta2022 a răspuns:

Ai 30 de ani si inca stai in casa parintilor, pe banii si munca lor?
Pai taci si asculta atunci, daca esti inca la mana lor, ascultand ceea ce ei iti cer, in casa lor.