| Anonymous95 a întrebat:

Vreau pareri si de la baieti si de la fete dar in special de la fete. Am gasit pe calculatorul tatalui iubitei mele poze cu ea goala si poze cu partile ei intime. Este total aiurea lucrul acesta. Nu stiu ce sa fac. As intreba-o care e faza dar dupa aia o sa se supere pe mine. Precizez ca are 18 ani. Voi ce parere aveti despre treaba asta?

Iar fetele...Voi cat de ``libere`` sunteti in preajma tatilor vostrii?

33 răspunsuri:
| acidickiddo a răspuns (pentru DNSK):

Da,da,da..Ca restul vine de la sine, vorba aia big grin

| charleslouboutin a răspuns:

Daca sunt de cand era mica...nu, nu e nicio problema laughing)

| MayanMistica a răspuns:

E tatal ei natural sau vitreg?