| Herr a întrebat:

Salut, vreau sa va cer niste propuneri. Eu nu sunt in tara momentan, iar Valentine's Day se apropie foarte rapid.
Vreau niste propuneri de cadouri pe care i le pot face iubitei mele de aici. Precizez ca nu pot ajunge in Romania pe 14, job-ul nu imi permite. Celui mai bun raspuns ii dau funda!

Multumesc

2 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O poti duce la cinematograf pentru ca se va difuza robocop 4.

| ShadowOnMyRainbow a răspuns:

Iti sugerez sa ii cumperi ceva mai special, ceva din tara in care esti... ceva ce nu gasesti la orice magazin din Romania...depinde acum & ce gusturi are prietena ta, nu iti pot sugera pentru ca nu stiu ce ii place, dar sigur tu o cunosti bine.Bafta!