| GeorgeMihai a întrebat:

Salutare!

După cât timp fosta voastră iubită, va căutat pentru împăcare? Credeți în revenirea sentimentelor din partea unei foste față de cel pe care l-a părăsit chiar dacă o fosta e deja cu altcineva?

5 răspunsuri:
| ninuku a răspuns:

Depinde de ce-ai facut. Daca foste e deja cu cineva, ori nu te-a iubit ori nu te-a iertat pentru ce-ai facut. Daca astepti sa vina ea la tine nu ai nici o sansa.

| MAteiLaAjutat a răspuns:

"Credeți în revenirea sentimentelor din partea unei foste față de cel pe care l-a părăsit" nu.
"chiar dacă o fosta e deja cu altcineva?" nu^2.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu am iubită deci nu știu.

| DandG2304 a răspuns:

Ciorba reincalzita nu are acelasi gust. La fel si relatiile. De ce v-ati despartit initial? Era curioasa daca era mai bine cu altul, a vazut ca este mai rau si te vrea inapoi?
Eu am fost genul care s-a impacat cu fostul si a mers mereu din rau in mai rau. Deci nu recomand.

| Violleta2022 a răspuns:

Nu cred in asa ceva!
Niciodata cand am parasit nu m-am intors inapoi.
Nu cred in ciorba reincalzita, fiindca o relatie odata rupta nu se mai poate lipii cu nimic.

Daca prin absurd apare o tentativa de imapcare, este doar o chestiune de timp pana se rupe defintiiv, pentru ca oamenii nu se schimba, indiferent cat vor sau cat promit si mare ruptura apare inevitabil.