| angel70530 a întrebat:

Salutare, sunt fara dispozitie, astazi seara am discutat cu iubitul meu, am avut o discutie naspa, el asa vorbea urit cu mine, ne-am luat de la un lucru simplu"eu l-am intrebat ca de ce a dormit rau, dar el imi raspunde ca nu a dorit o fata sa se culce cu dinsu, apoi el a zis ca toate fetele, sunt la fel, apoi eu i-am zis ca baietii toti sunt la fel, dar el mi-a zis ca nu este asa, si ca fetele se uita la marimea penisului, deci mi-a zis niste prostii, apoi ne-am inceput sa ne certam, apoi i-am zis ca mi-a stricat dispozitia, si ca eu plec, apoi am auzit ca i-a venit un mesaj pe messenger lui, si i-am zis ca sa stinga sunetul, apoi el a inceput sa taca,apoi mi-a zis ca doreste o fata, si ca asteapta sa termine vorba cu mine, si ca va pleca la alta, dar apoi m-a intrebat daca il las eu, dar eu iarasi am inceput sa ma enervez, acum la urma i-am urat noapte buna si am iesit din online, el tot a iesit, dar stiti cit de mult m-a dezamagit, acum nu stiu ce sa fac, cum sa ma comport cu el mai departe, de ce el se poarta asa cu mine, ma doare caci il iubesc, as dori sa imi dati niste sfaturi, ca chiar singura nu ma descurg cu asa baiat, va rog ajutati-ma cu niste sfaturi.

11 răspunsuri:
| irina20 a răspuns:

Ce anume iubesti la el?
Vorbele urate? Jigniri?
Mai bine lasa-l ca i s-a cam urcat la cap. Poarta-te cu el ca si cum ar fi nimic pentru tine, sa vada cum e.

suntserios
| suntserios a răspuns:

Imi place stilul asta de povestire in care nu puneti punct si nu va impartiti ideile in fraze. Nu se intelege nimic din ce ai scris si e a mia poveste de genul de pe TPU. Eu zic sa invatati sa va exprimati si poate va dati seama ca asta e problema voastra: comunicarea, fara de care nu sunteti in stare sa pastrati o relatie.

| sabin89 a răspuns (pentru suntserios):

Zici ca iti place stilul asta...confused

| neutrino a răspuns:

Asa baiat, asa fata. Va potriviti ca degetele unei manusi rupte.

| Dariusuu a răspuns:

Ce anume iubești la el?

Uneori am impresia că dragostea chiar e oarbă.

| Someonewhoappreciatelife a răspuns:

Voi fi sincer: cred că nu a-ţi ajuns la vârsta necesară pentru a vă comporta matur. Pentru ca o relaţie să fie satisfăcătoare nu trebuie să te atârni copilăreşte de ea.
Nu o lua ca pe o ofensă, dar gândeşte-te dacă nu cumva aşa ceva se întâmplă între voi. Cele bune!

| KaterinaРомановский a răspuns:

Poate ar trebui să-ți îndrepți atenția spre un băiat care știe să prețuiască o fată.

| Anaad a răspuns:

Nu te respecta.tu te respecti suficient incat sa intelegi asta si sa iei masuri?

| Elenamiki a răspuns:

Incearca sa vorbesti cu el de ce reactioneaza asa si de ce vorbeste urat cu tine. de ce crede ca fetele se uita la marime penisului... ca si baietii se uita la fete la ct de dotate sunt si mai stiu eu ce... discuta cu el daca te iubeste cu adevarat nu te va lasa si nu te va parasi spune-i ca il iubesti enorm si ca tea dezamagit intreaba-l daca vrea pe alta cu adevarat... daca tiii la el si el te dezamageste in continu nu merita asa multwinking vezi cum o sa se mai comporte happy intreaba-l daca ai gresit tu cu ceva :'( mai mult nu stiu vbste deschis cu el zii ce ai pe suflet incearca sal asculti si tu pe el vezi ce are de spus si nu te enerva si tu ca ''bomba'' :*:* sper sa va tina sa va impacati si sa nu va mai certati :**:*

| AyliN98 a răspuns:

Hey! Nimeni nu poata sa spuna ca intro relatie totul este roz si frumos, mai sunt si certuri. Cred ca ar trebui sa incerci sa vorbesti cu iubitul tau si sa lamuriti situatia, sa il intrebi din ce cauza v-ati certat si daca mai are rost sa fiti impreuna. Bafta si sper ca te-am ajutat.

| HopeIsTheAnswer a răspuns:

Probabil s-a plictisit de tine...Tu il iubesti din cate ai spus dar din ce ti-a spus pentru el nu prea conteaza. Daca te-ar iubi cu adevarat ar fi mai deschis ti-ar fi raspuns la intrebare direct si nu ar fi facut nazuri.Lasa-l un timp sa vezi daca iti cere scuze daca nu asta inseamna ca il doare undeva de tine.Ai rabdare.