| anonim_4396 a întrebat:

Salutare. Sunt in clasa a cincea. Si intai sa pun intrebarea, vreau sa va zic ceva. Plac o fata, dar pana acum am facut doar atat: 1. In februarie i-am dat primele flori. 2. Am dansat cu ea la 2 baluri. Asta e tot, nici macar nu i-am spus ca o plac. As vrea sa va intreb ce sa fac! Sunt doar un tocilar, deci nu ma pricep in chestii de-astea. P.S. Nu uitati ca sunt doar in clasa a cincea deci nu e ceva pe viasta sau ceva de genul. Mersi anticipat.

Răspuns Câştigător
| dulcykaLy a răspuns:

Atunci ori iti faci curaj si vorbesti cu ea, ca sa nu regreti mai tarziu, ori o lasi asa pentru ca nu ai mai avea cum sa vorbesti cu ea.

2 răspunsuri:
| dulcykaLy a răspuns:

tongue tongue happy pai cred ca atunci cand mai ai ocazia sa intri in vorba cu ea sa iti faci curaj sa ii spui ca iti place de ea happy Nu pare ca te-ar respinge asa ca s-ar putea sa ai noroc happy Succes

| SteveMCRomania a răspuns (pentru dulcykaLy):

Nu cred ca ar accepta. De obicei sta cu alti baieti (Desi se bate cu ei). Si nici nu am prea multe ocazii. Plus ca s-a terminat anul scolar.

| dulcykaLy a răspuns (pentru SteveMCRomania):

Atunci ori iti faci curaj si vorbesti cu ea, ca sa nu regreti mai tarziu, ori o lasi asa pentru ca nu ai mai avea cum sa vorbesti cu ea.