| Maria9Maria a întrebat:

Cine stie sa interpreteze acest vis pe care il scriu mai jos, ca am cautat pe net si n-am gasit niciun raspuns la ceea ce am visat?!
Se facea ca la mine in casa era un barbat cu copilul lui de 4-5 anisori, pe care ii iubeam pe amandoi enorm si ei pe mine!
Copilului ii dadeam tot ce vroia sa pape bun si ma tinea strans in brate si ma pupa si eu pe el!
Barbatul ma saruta atunci cand eram doar noi doi si parca ne doream amandoi sa facem dragoste (erau doar dorinte nu faceam dragoste in vis... dar simteam amandoi ca vrem sa facem asta)! Ma saruta si ma tinea mereu in brate si-mi soptea vorbe frumoase si eu lui!
Intr-o zi eram in chiloti in camera, cand, m-am trezit cu o vecina peste noi care nu a batut la usa si a intrat peste noi cu tupeu! Si eu si barbatul respectiv am certat-o si am dat-o afara, continuand dragalasenia dintre noi doi!
Oare ce semnifica acest vis ciudat? Nu am visat asta niciodata in viata mea! Pana acum, imi tot aparea in vis un barabt care ma iubea, dar nu ii vedeam fata in vis... acum insa, i-am vazut-o si avea si copil! Ce-o fi?
Dau funda! Multumesc!

Răspuns Câştigător
| SexyGirlSweet1998 a răspuns:

S-ar putea sa-ti gasesti perechea! Copiii aceia probabil semnifica, ca relatia va fi una buna, lunga, plina de afectiune si de duratawinking
Eu asa cred, dupa parerea mea.
Mi s-a mai intamplat sa spun semnificatia unor vise si asa s-a intamplat.
Deci bafta sa-ti gasesti iubitul viselor tale :**
fundita?

5 răspunsuri:
| DuncaClaudiu a răspuns:

Poate o sa-ti gasesti perechea.

| Demonull a răspuns:

laughing))asa de tare iti doresti pe cineva incat subconstientul tau actioneaza..caci toate visele pornesc de acolo, din dorintele noastre ascunse.

| alinaizabela a răspuns:

Eu am aflat de la matusa mea ca copi inseamna ca in viitor o sa ai un copil care te va iubi.Barbatul inseamna ca iti vei gas perechea.

| zurick a răspuns:

Inseamna ca-ti doresti o relatie bogata

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Daca visele iti sunt autoimpuse e rau, daca nu nu te lua dupa vise; traieste realitatea real