| andrutzza a întrebat:

Salutare tuturorhappy Putin ajutor am nevoie de la voi, peste o luna de zile e ziua fiintei ce o iubesc enorm, care m-a facut sa ma simt ceea mai fericita si iubitahappy, ziua prietenului meu si nu am idee ce sa ii cumpar, l-am intrebat si o zis ca ceva cu valoare sentimentala mai mult, sa fie ceva mic si sa nu coste foarte mult(zice ellaughing), dar nu e vorba de bani, imi trebuie ceva idei, pentru ca nu as vrea sa ii iau ceva ce sa nu ii placa, stiti ca se spune, alegem cadourile dupa gusturile noastre personale si eu sunt o fire foarte romantica, visatoare, un om mare dar in suflet tot copilhappy.
Astept ceva sfaturihappy

Răspuns Câştigător
| mihaelabr a răspuns:

Daca nu esti sigura ca ii va placea ceva foarte siropos dar totusi vrei sa aiba ceva romantic ca amintire, ai putea sa ii iei unul, doua cd-uri preferate deale lui, sai faci un tablou cu colaje cu voi doi, sau sai iei un ursulet dragut, la urs un tricou iar pe tricou o poza cu voi doi...
deci, reiau : ii iei si ceva serios( portofel, bratara tricou, ma rog cei place lui) dar si un cadou cu semnificatii speciale cum am zis mai sus( niste colaje cu voi doi etc)
sper ca ti-am dat idei si nu te-am zapacit happy

7 răspunsuri:
| Minnie a răspuns:

Pai...masina de tuns barba si parul, mp4, ochelari de soare de firma, portofel si curea de piele, ceas, orice hainuta ...Cam astea am dat eu pana acum

| † RคŁûċค ◕ a răspuns:

Ai putea pregati o cina romantica, cu lumanarele si trandafiri...hee hee

funda?happy

| mihaelabr a răspuns:

Hei, sunt ft curioasa happy ce i-ai oferit? si i-a placut?

| BellaRagazza007 a răspuns:

Uite, dupa mine este cel mai bine sa. i cumperi ca un cadou, o bratara de argint (se poarta f. mult), o bratare de barbat, pe ea numele tau ca sa te tine minte 4ever.

Sau po. ti sa. i cumperi o inima super mare, cu numele tau pe ea.

bafta!

| andreeasim1 a răspuns:

Ai putea sa i cumperi un tricou personalizat sau hanorac cu fotografia voastra. sau 2 cani personalizate cu fotografiile voastre sau cu un text ceva. Bafta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O rochie noua, o funda roz cu care te impachetezi frumos, si te przinti drept cadou. dupa aia depinde de tine.

| pinkLife4me a răspuns:

Pai.pers care au tot ce vor cel mai bun cadou e un tablou cu poze taiate si lipite pe el cu voi... crede-ma la burlacul a merslaughing