| cory_1065 a întrebat:

Salutic TPU! de 1.8 an ma intilnesc cu un baiat, e super, de la inceput ca la orice relatie totul merge superb apoi fiecare incepe sashi arate caracterul.acum citeva zile intimplator am aflat, adica am gasit un sait pe care si la facut actualul meu prieten, am ramas socata, pentru ca anume el era impotriva ca sa avem un oarecare profil in internet, totdeauna zecea ca va aduce la cearta si asa ma departe. timp de 11 zile el nu a indraznit sa-mi spuna ca acest sait exista, nici o foto un avea cu mine! ne-am certat, el si-a dat seama ce a facut si isi cerea scuze, ma implora sa nul parasesc chiar a plins! Si nu l-am parasit.de atunci nu prea am placere sa vb cu el, sai raspund la telefon sau sa stau cu el, nu e prima data cind face prostii fara sa se gindeasca la mine. dati-mi un sfat ce sa fac? cum sa progedez? eu nu mai stiu cum sa ma comort cu el, ma doare foarte modul cum se comporta fara a se gindi si la mine.nu stiu la ce sa ma gindesc!

8 răspunsuri:
| crissyyo a răspuns:

Pai...daca tu zici ca in ultima vreme nu-ti mai face placere sa ii raspunzi la tel sau altele de ce mai stai cu el daca nu te simti comod? si zici ca relatia nu e ca la inceput?! is de acord cu paul! mai dai o sansa si clarificati-va lucrurile apoi mai vedeti voi... daca nu e nu e! nu poti impune dragosteabig grinhappy funda!batting eyelashes

| blamefire a răspuns:

In primul rand fa tu cumva sa-l convingi sa scape de saitul ala... apoi paraseste-l.chiar daca il iubesti, el face faze din astea si nu-i de bine.adevarul e ca o relatie de 1 an si 8 luni...e ceva, dar daca a dat gres el de mai multe ori.eu zic sa te mai gandesti
succes

| MMihai a răspuns:

Întreb-o pe scumpa ta prietenă de pe site, pe B. pe care eu o stimez teribil, pentru sfaturile, minunate pe care le dă, că ea ca femei, gândește altfel, decât un bărbat.

| vioreld a răspuns:

Ceea ce trebuie sa retii si sa stii ca nu este bine sa te joci cu sentimentele unui om. Eu stiu ca orice relatie se bazeaza pe prietenie si respect. Ceea ce el ti-a facut nu este deloc frumos. Acum ii pare rau, dar cand a facut ce a facut el nu s-a gandit la tine? Acum te rog sa iti pui intrebarea si vei afla singura raspunsul cat de mult tine la tine.

Sper ca ti-a fost de ajutor sfatul meu.

| LoveYou_6409 a răspuns:

Eu cred ca ar fi mai bine sa te desparti de el. Daca nici nu mai sti cum sa te comporti si nu`ti face placere sa vb cu el, dc sa mai stai cu el? Nu are rost sa stai cu cineva cu care nu stii cum sa te comporti si nu poti sa vb cu el. Iti faci rau si tie, si lui. Daca nu a stiut sa se comporte cu tine, e problema lui, nu trebuie tu sa stai sa suferi din cauza lui. Multa bafta;*. Funda?batting eyelashes

| Madalyn a răspuns:

Ce site? smug de unde stii ca este site-ul lui? ce nisa e? ce e asa rau sa ai un site? poate omul vrea sa aiba un venit ca sa aiba bani sa te scoata pe tine in oras, te-ai gandit la asta? Zii mersi ca nu face altceva...
Uneori chiar nu va inteleg pe voi femeile laughing desi ma straduiesc cat pot de mult!

| cory_1065 explică:

Madalyn este sait pentru a face cunostinta cu altii sau sa tii legatura cu alti prieteni,si nicikakum sa faca bani! nu sunt impotriva sa aiba acest sait,dar macar o fotografie cu mine sashi puna sau sa-mi spuna ca eu aveam sa-mi fac si mie sau il lasam in pace sa se foloseasca mai departe! el si la sters,da eu nu mai am incredere in el, si as vrea sa simta si el durerea pe care o port in suflet, dar nu stiu cum!

| paulbest_1130 a răspuns:

Sa il faci sa ii para rau cu adevarat de ceea ce a facut big grin Sa vorbiti despre toate lucrurile sa vi le clarificati impreuna.Si ii dai a 2 sansa daca si sansa asta o iroseste ii dai papuci! Si el daca va tine la tine intr-adevar nu va mai face nici o greseala parerea mea sunt baiat asta creed eu big grin bafta