| Leon a întrebat:

Saptamana asta am fost tare intors, n-am chef d nimic, nici macar de glume mai ales cu fetele, n-am avut chef de iesit, de conversatii, de net, de vrajeala, parca nimic nu ma multumeste. Nu sunt frustrat, nici stresat nimic, simt doar nevoia sa umblu singur, am fel si fel de chestii care imi trec prin minte, ma gandesc la mine, la viata, relatii, familie, esecuri, succese... sunt intr-o stare de nostalgie fara nicio noima.

Răspuns Câştigător
| gigiro a răspuns:

Totul are o noima. Probabil,ai depasit o etapa a vietii si acum incepe maturizarea propriu-zisa. Pana acum,ai acumulat, acum trebuie sa pui in practica.E cam greu inceputul, dar trebuie sa incepi de undeva.Deci,ai deschis fereastra catre interior, catre autocunoastere.Intr-adevar,cei care au reusit in viata, au avut mai putina viata particulara si mai multa munca si sacrificii. Eu zic ca de abia acum esti pe drumul cel bun. Ai grija, sa nu te opresti din drum!

7 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Nu trebuie sa te lasi prada gandurilor si starii prin care toti trecem,chiar daca avem motive trebuie sa fim optimisti sa ne creem singuri momente placute, sa invatam sa zambim, si sa ne facem viata frumoasa.Îti urez o zi buna!

| morena a răspuns:

Ceva tot ai patit.de ai intrat intr-o astfel de stare! Sau poate fi si de la vreme? Nu conteaza,acum ca realizezi asta, trebuie sa faci ceva sa si iesi! Sa nu te lasi coplesit de ganduri negre,gandeste pozitiv! Toti avem astfel de stari,si sigur nimeni nu ne rezolva situatia! Gandeste ca esti tanar, sanatos, viata e frumoasa! Invata doar sa o traiesti!happy Bafta!

| ExistaMosCraciun a răspuns:

Hai Leon, ia-ma peste picior, te roooooooooooooog!

| Leon explică:

Ms fratilor, m-ati facut sa zambesc, de aia am si postat pe TPU, stiam ca gasesc pers disponibile.
@gigiro cred ca e vb despre felul meu de a fi, vreau mereu mai mult dar mi se pare ca cei cu care interactionez li se cam rupe si nu prea gandesc, mersi pentru sfat, ai fost foarte precis, si eu sper sa nu ma abat din drum, ca sunt destul de ambitios de fel...
@Rosinata ce sport faci si ce masina ai?big grin
Va pupa Leon!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai grija ca s-a anuntat o ceata laptoasa, sa nu care cumva sa iesi cu masina.Eu la asemenea vreme, cu toate ca fac sport, parca sint o curca plouata si unde mai pui ca trebuie sa plec si cu fieratania.

| lowfive a răspuns:

Se mai intampla, e normal sa mai si gandesti din cand in cand. Si care'i intrebarea?

| mara_4993 a răspuns:

Inceraca sa iesi din starea asta. incearca sa vb cu cineva despre ceea ce tu simti