| yournameplease a întrebat:

Saptamana viitoare dau examen (si ma rog lucru total neimportant) dar incepand de saptamana de dupa examene as dori sa incerc sa ma imprietenesc cu vecinii mei de la bloc. Sunt si fete si baietii dar pana in clasa a 8a pot sa spun ca nu am purtat macar o conversatie, din diverse motive. Imi este teama sa nu ma respinga si sa nu se rada de mine, eu fiind mai emotiva... Nu stiu cum sa intru in vorba cu ei, avand in vedere faptul ca se joaca zilnic cu mingea in fata blocului.

Răspuns Câştigător
| AnDrEy_3441 a răspuns:

Asa a fost si la mine cand m-am mutat.Si m-am imrietenit prima data cu unul dintre ei intalnindu-ma cu el la magazin si facand pe nestiutorul, adica:-Nu cumva stai in bloc cu mine si dupa aia intrebandul daca iese pe afara...Nerefuzandu-ma am iesit si a chemat mai multi baieti.Am facut cunostinta.A fost mai greu la inceut pana le-am recapatat increderea, dar a fost bine.Bafta!

2 răspunsuri:
| DrumuriFictive a răspuns:

Sigur."lucru total neimportant". Bravo mai fata.esti "bine rau"-_-

| bony a răspuns:

Incearca sa te impryetenesti cu ei fi mai vorbareata, mai pryetenoasa nu te speria.fin increzatoate. fund?love struck