| anonim_4396 a întrebat:

Saput TPU! Ce cadou mi-ati propune sa fac prietenului meu de Anul Nou?

10 răspunsuri:
| OnuOnulică a răspuns:

Mergi cu el in oras si cumpara-i ceva de imbracat. Serios. Decat sa-i iei un parfum care nici nu stii daca-i place sau altceva care iarasi nu esti sigura daca-i place, mai bine te duci cu el in oras sa-si aleaga. Sau daca vrei sa fie surpriza suta la suta, intreaba-l ce fel de haine ii plac, ce si-ar dori sa primeasca si chestii din astea. Apoi te uiti la marimea care o poarta si poti sa-i cumperi si singura.

| Lolităăăă a răspuns:

Hmmm, pai cadoul cel mai frumos ar fi sa il pupi. sa ii spui te iubesc.

| lex79 a răspuns:

Ai terminat cu craciunul de ai trecut la anul nou? nu ca s-ar face cadouri atunci, dar oricand e loc de o noua traditie.

Răspuns utilizator avertizat
| Marus91 a răspuns:

Cel mai mare cadou pentru el este dragostea ta.

| Mrme a răspuns:

Pai ar trebuie ceva simbolic, care sa va reprezinte pe voi doi, sa va ragasiti oarecum in acel cadou.

| klawdiw a răspuns:

Pai depinde in ce buget te incadrezi.Cel mai bine ar fi sa ii cumperi un ceas daca ii plac ceasurile sau daca stii ce il pasioneaza cumparai ceva din acea categori(ex:ii place fotbalul cumparai o minge). Spor la cumparaturi si sarbatori fericite! Funda?

| Cozon3 a răspuns:

Daca ii place sportu` cumparai un bilet la un meci de fotbal sau un articol sportiv

| AnGamerHelper a răspuns:

Da-i bani, scoate-l in oras, si fa-ti de cap cu el :3. Un cadou bun, nu? FUNDA?

| EddyEddy a răspuns:

Pai in primul rand gandeste-te de ce e pasionat el... daca nu, poti sa arunci un ochi aici si sa ii comanzi ceva;) sunt multe cadouri haioase dar si serioase :D http://cadourihaioase.ro/index.php sau poti sa te duci cu el si vezi ce vrea :D Funda? :o3