| mirinutza a întrebat:

Sarbatori fericite tuturor! Magia sarbatorilor sa va aduca numai belsug si voie buna! La multi ani! Si fiindca se apropie Anul Nou, va doresc 2013 fericit si plin de noroc!

Cu mult respect, Maria(numele real)!

6 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Ty!
ditto!

| positivity a răspuns:

Mulțumesc.
Fie ca sărbătorile de iarnă să-ţi aducă căldură în suflet, şi îţi doresc ca anul viitor să fie unul deosebit pentru tine.
Sărbători fericite!

| mirinutza explică (pentru positivity):

Multumesc frumos! Pentru mine anul 2012 nu a fost unul norocos si sper ca 2013 sami aduca noroc!

| besleaganicolaecosmin a răspuns:

Asemenea!

| LovelySmile98 a răspuns:

Sarbatori fericite si tie! Iti doresc ca noul an 2013 sa-ti aduca mult noroc, si multa fericire si sanatate.