| Loops a întrebat:

Se apropie ziua de nastere al unui bun prieten si ca de obicei sunt in pana de idei. TPU, va rog, dati mi si mie cateva idei :-s

9 răspunsuri:
| Liquify a răspuns:

Daca esti fata...Ia o fotografie cu voi doi sau cu gasca voastra mareste-o si pune-o in rama. Ar fi deosebit. Pe langa asta poti sa ii iei ceva clasic gen parfum, un tricou. Dar poza l-ar surprindewinking Daca esti baiat sorry n-am idei laughing

| PetreConstanta a răspuns:

Fa-i ceva personalizat - se va uita mereu cu drag la cadoul tau

| 111111111111111 a răspuns:

Daca esti baiat...du-l la o bere!winking

| Diiiaaa a răspuns:

Ai putea să înrămezi o poză cu voi doi.
Dacă nu, mergi pe varianta clasică: un parfum, un tricou, un ceas de mână(cu acesta nu dai niciodată greş), tuturor băieţilor le plac ceasurile.
Baftă happy

| anutza a răspuns:

Iata cateva idei:
- ceva personalizat - cana. foto, breloc, tricou, sapca
- o rama foto cu vou
- un mp3 daca nu are
- o borseta
- un portofel
- un parfum
- un set barbatesc Gilet, Nivea...
- un ceas
- o bratara de argint

| Senorita2000 a răspuns:

Daca esti baiat poti sa-i iei un set de spreiuri, tricou sau vezi tu ce o sa gasesti. Daca vrei poti sa-l intrebi ce ar dori de ziua lui dar sa nu-i spui de ce.

| Pisi07 a răspuns:

Stiu eu... Daca e mic dai o masinutza... Daca e mare un elicopter cu telecomanda,o carte, o poza cu voi doi, ceva facut manual etc
Sper ca te-am ajutat

| Jamie a răspuns:

E foarte simplu iei o poza cu voi sau cu gasca si o tai cu o foarfeca cu zimti
Pe zimti o dai cu niste sclipici (nu cont culoarea ) si cautzi o rama dar inainte de astea cauta sa maresti poza si apoi faci astea cum am zis si sus cautzi o rama draguta ar fi bine ceva mai sumbru
Am alta idee o rama digitala cu poze cu voi doi... sau poate un o bratara cu numele tau si al lui un parfum un set barbatesc de nivea... sau poate o carte cu o poveste de care ii place lui.
Sau daca nu iti plac ideeile de mai sus am o alta ideeie mult mai tare... ii faci un cd cu filmulete cu voi doi si cateva poze daca nu ai filmuletze cu voi doi inainte de ziua lui il rogi sa faceti cateva filmuletze nu stiu il duci in parc sa va daci cu rolele\bicicleta
prin padure si cu ocazia asta mai faceti si poze si apoi le pui pe cd pe cd il bagi intr-un plic frumos decorat si colorat.
P.S. sper sa ii placa ( funda daca iti plac ideeile mele)

| Loops explică:

Vreau ceva original, deosebit, nu haine, poze sau deodorante.