| Notyabusinessm8 a întrebat:

Se poate ca un barbat si o femeie sa fie DOAR prieteni? Ma refer doar la o prietenie, fara relatii sexuale; Prietenia asta la care ma refer eu ar fi ca o relatie frate-sora. Eu am un prieten foarte bun, dar nu simt nimic pentru el, si el mi-a spus ca el ma simte ca pe o sora si nici decum ca pe o "iubita". Suntem in continuare prieteni foarte buni, fara sa ne fi sarutat vreodata.
Deci... din nou...:
Pot o femeie si un barbat sa fie doar prieteni?

Răspuns Câştigător
| XDarkAngel a răspuns:

Buna!
Sigur ca pot, doi oameni care gandesc la fel, au lucruri in comun si se inteleg nu e obligatoriu sa fie de acelasi sex! Cateodata doua sexe diferite se inteleg mai bine decat doua fete sau doi baieti (ca la animale).
Sper ca te-am ajutat, sarbatori fericitewinking!

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Da mai ales nu e obligatoriu sa aiba sex oricine cu fata sau baiatul doar nu toata lumea e asa.

| cuvant a răspuns:

Da. 100% crede-ma am incercat si am reusit acest lucru nu o data ci de mai multe ori. Crede-ma ca atunci cand investesti intr-o prietenie si nu in sex atunci poti fi.
Daca vorbiti si stiti care sunt asteptarile unul de la celalalt va merge totul cum trebuie.

| MoneyMoney a răspuns:

Bineinteles ca Da, orice ar zice marii specialisti, eu zic ca DA se poate! happy

| Raducu1 a răspuns:

Desigur,de ce nu? Cine spune ca trebuie sa fie neaparat iubiti?

| DoiNitZaღ a răspuns:

Dupa parerea mea nu exista, oricum cineva se indragosteshte. asta e ca si cu + si - adica se atrag intre ele

| ICanSeeAll a răspuns:

Sigur ca da. Sunt mai rare prieteniile de genul acesta, dar sunt foarte frumoase. Esti norocoasa sa ai un prieten bun baiat pentru ca uneori ei ne inteleg mai bine decat fetele. Succes!

http://vampire-diaries-fan.blogspot.com/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bineinteles,dar ce frumoasa este o astfel de prietenie.La multi ani si mult noroc.

| CupCake97 a răspuns:

Da, pentru ca nu toti avem "chimii" intre noi. e bine uneori sa simtiti ca va iubiti ca fratii si asta e bine. sper sa tina prietenia dintre voi. succes!

| hehe_1035 a răspuns:

Da se poate ca un barbat si o femeie sa fie doar prieteni, si eu am avut asa un prieten si nu am simtit nimic pentru el si nici el pentru mine.