Brigaela
| Brigaela a întrebat:

Si intrebarea inversa: ce crezi ca il enerveaza cel mai mult pe partenerul tau la tine. Stiu sigur ca pe sotul meu il enerveaza cel mai mult la mine ca ma sperii si plang usor.

Răspuns Câştigător
| Zoombe3 a răspuns:

Cel mai mult se enerveaza dimineata la bucatarie cand ii trezesc pisica din somn findca doarme pe locul unde obisnuiesc eu sa-mi beau cafeaua laughing. Il mai enerveaza faptul ca sunt incapatanata si vreau mereu sa am dreptate.

26 răspunsuri:
Antonia_4818
| Antonia_4818 a răspuns:

Asa cum am mai spus, in relatia mea nu exista nervi si enervare! Datorita comunicarii excelente dintre mine si iubitul meu, orice se rezolva!
Daca iubitul meu, imi reprosaza, totusi ceva, e faptul ca sunt prea sensibila, ca ma emotioneaza orice nimic, ca uneori, ma las pe mine prea usor pentru a-i ajuta pe altii, ca ar trebui sa invat sa spun si nu, sa nu mai ajut benevol pe oricine..., cu toate acestea, ma apreciaza pentru sufletul meu si e bucuros ca are langa el o femeie atat de calda, generoasa, sufletista, marinimoasa.

eileen
| eileen a răspuns:

Il enerveaza faptul ca sunt frecvent bossyhee hee

daniela
| daniela a răspuns:

Pai il cam deranjeaza ca vorbesc cam mult el fiind un mutulica

lolita
| lolita a răspuns:

Catunci cand ne certan zice ca sunt foarte egoista.

| DenissaDeea a răspuns:

1.-Stiu sigur ca pe sotul meu il enerveaza ca sunt genul de om nerabdator/incapatinata/putin egoista/hambitioasa ca nu dau inapoi cand imi propun ceva/ca depun suflet in toate:
2.Il mai deranjeaza insistenta mea presanta, cand trebuie sa isi rezolve ceva, el fiind genul de om calm, iar eu nerabdator.
3.Nu suporta sa nu ma stie langa el, nici macar daca merg la mama, desi nu e genul de om gelos.

| nicky a răspuns:

Sunt sigura ca-l enerveaza ca intotdeauna am ceva de comentat cand pleaca la lac la pescuit.

| moonY a răspuns:

Ca analizez prea mult. orice cuvant, orice intonatie, orice fapta.totul!
dar e involuntar.la cea mai scurta propozitie creierul meu incepe sa functionezehappymai mult decat trebuie.si ii da acelei propozitii mii de intelesuri.(si nu, nu sunt paranoicahappy
stiu ca nu pot schimba asta(desi imi doresc).

Janina
| Janina a răspuns:

Sunt pesimista si el e foarte optimist, uneori il stresez cat de tare ma plang de toate si ca vad lucrurile mult mai rele decat sunt happy noroc ca imi revin repede :->

| claudya a răspuns:

Se enerveaza cand nu-i raspund la telefon nici dupa 10 apeluri...

| nicoleta_5825 a răspuns:

Cred ca cel mai mult il enerveaza la mine incapatanarea mea.

| Crisu_7532 a răspuns:

Pe prietenul meu il irita faptul ca sunt o fire colerica si ma enervez foarte repede. cand sunt in perioada de SPM si sunt mai .sensibila.chiar si o felie de toast prajita prea tare ma face sa-mi dea lacrimile de nervi big grin presupun ca o alta chestie care-l irita e faptul ca trec repede dintr-o extrema in alta si faptul ca tind sa fiu agresiva atunci cand ne certam. dar compensez cu faptul ca ii fac toate poftele happy

| paramore a răspuns:

Eu cred ca il deranjeaza atunci cand il tachinez si-i dau raspunsuri seci, dar o fac numai at cand sunt suparata p el.si sa stii ca nu am un caracter urat asa cum mi-ai zis u

| FLAViЯ a răspuns:

Eu ma gindesc ca probabil prietenului meu nu ii place cind ma alint prea mult sau cand ma prefac ca ma supar prea des. poate ca exista si alte lucruri care il deranjeaza dar niciodata nu mi le spune)

| manolache_1097 a răspuns:

Nebunia mea cu parul drept, frica mea de gandaci, el zice un cuvant eu o suta, nebunia mea cu fardurile, cam atat credhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mi-a reprosat ca sunt adesea prea impulsiva, ma supar cam des happy si sunt si eu fricoasa din fire happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Probabil faptul ca eu raman enervat mult timp dupa ce ei i-a trecut...laughing "Habar n-ai ce unde trimiti!"..."Ce unde trimit mai, mami?" "Da, da, trimiti! Pana in... gat le simt!" Si stii care e culmea? Si eu le simt... Orice as face, se simte de la o posta ca sunt nervos...si ca persist si ca persist si ca persist.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu cred ca il enerveaza faptul ca nu il las sa vorbeasca... aproape deloc. din pacate pentru el, eu am mereu ceva de adaugat la orice discutie.si il enerveaza felul meu de a plange, zice ca sunt o mataita.

| RoxanaGhost a răspuns:

E enervat de faptul ca-l pisc nonstop de fundhee hee Noi suntem mai perversi de felul nostru, dar eu mereu raspund prea exagerat la atingeri laughing

| biscuite a răspuns:

Faptul ca e incapatanat la fel ca mine si ne batem cap in cap.

| groaha a răspuns:

Pe sotul meu il enerveaza aproape orce...

| yomya a răspuns:

Hmmm nu m-am gandit la asta pana acum dar sunt convinsa ca il deranjeaza faptul ca ridic tonul uneori si ca sunt incapatanata chiar foarte...cred ca astea sunt

| yoo_6578 a răspuns:

Pentru ca imi descarc nervii pe elhee heehee hee

| kamy18 a răspuns:

Se enerveaza foarte mult cand ies afara fara el, cand il iau la intrebari, devine foarte repede gelos cand vorbesc cu un coleg e foarte recalcitrant

| ona a răspuns:

. pe el sigur il enerveaza la mine ca.il stresez cu tlf, nu pot sta mai mult de 3 ore maxim fara sa il sun, sau ca is incapatanata, chieltui multi banii uneori laughingetc.pacat ca nu ai intrebat ce ma enerveaza pe mine la el ca nu ma opream pana maine laughing

| seherezad_2617 a răspuns:

Desi nu mi-a reprosat vreodata ca'l deranjaza ceva la mine unele chestii sunt evidente. il enerveaza optimismul meu, faptul ca vad mereu partea plina a paharului, paharul fiind chiar si gol. il enerveaza ca filozofez ore'n sir atunci cand mi'se ofera ocazia. Modul meu calm de a privii orice. cand e nervos se enerveaza si mai rau cand vede ca eu nici macar nu ma chinui sa ma enervez...lucruri banale

| brox a răspuns:

Il enerveaza faptul ca ma supar repede si ca uneori sunt pre impulsivahee hee