| xFaith a întrebat:

Situatia s-a cam inrautatit vreau sa spun. ca de fiacare data cand fumez ma ia cu ameteala si ma ia o stare de voma ingozitoare mai nou am inceput sa tusesc, chiar cand rad la glumele prietenilor mei ma ia o tuse din aia seaca [ fumez de aproape 1 luna din motiv personal] Ok. imi puteti spune care este cauza? si va rog. fara critici la adresa mea

Răspuns Câştigător
| nimeni1234 a răspuns:

Daca ti la sanatetea ta incearca sa le reduci...stiu e greu sa te opresti dintr-o data! si stiu ca ai nevoie de ele, dar mai importanta este sanatatea ta!:* Pentru tuse ...incearca niste pastile, nu stiu sa iti spun exact care! Sper ca te-am ajutat!:*

7 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Cauza e fumatul si in mod normal iti recomandam sa te lasi de fumat!

| niknip a răspuns:

Renunta la fumat pana nu e prea tarziu! nu e sanatos pentru organism si probabil de aceea ai aceste neplaceri

| DiamanteleSeSparg a răspuns:

Nu mai fuma.Atat te rog! Daca ai sti cat iti scurtezi din viata.Si eu am incercat de doua trei ori dar am vrut sa cunosc senzatia. Apoi m-am oprit. Tigarile nu prea sunt bune la nimic!

| stelistu30 a răspuns:

Pai fumatul iti afecteaza plamanii si aparatul respirator si din aceasta cauza apare tusea aia seaca un sfat numai fuma o sapt si apoi dispare si poti fuma funda daca tiam fost de foloshappy

| Tooooo a răspuns:

Nu mai fuma macar pentru o saptamana si vei vedea daca o sa iti fie mai bine daca o sa iti fie mai bine si chair vrei sa fumezi si nu vrei sa te lasi fumeaza mai rar...si poate iti va fi mai bine si fumeaza tigari mai slabe cele mai slabe existente

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da.esti prost/a.si-ti spun asta dintr-un motiv personal.crezi ca mi-am inchipuit ca ai inceput sa fumezi, ca n-am eu bani? daca ai de abia o luna.lasa-le cat mai poti.fiindca daca te-ai apucat de fumat, nu ai rezolvat problemele. dimpotriva s-au agravat.

Răspuns utilizator avertizat