| Cristina788 a întrebat:

Sora mea este zodia berbec si nu ne înțelegem deloc ma ceartă tot timpul si se enervează des iar atunci când vorbesc nu mă ascultă. Din ce cauză se comportă urât cu mine? Oare este din cauza zodiei? Cum sa ne înțelegem bine?

8 răspunsuri:
| untu a răspuns:

Dar tu in ce zodie esti?

| Legion7X a răspuns:

Păi cam berbecul ca zodie este cea mai dominatoare zodie din toate fiind de foc.
Ei sunt vorbăreți în general fiind primi care au ceva de obiectat întodeauna analizează pe alții numai pe el nu.
Plus că au un temperament prea irascibil se inerevează din orice lucru însă sunt și foarte sentimentali.
Iar în ceea ce privește dragostea berbecul nu prea este fidel întodeauna este pus pe căutări.
Dar pe cât este el de infidel pe atât este și de protector cu familia și ceilanți dragi fiind foarte curajos, ca un dragon.
Berbecul este de-a semenea și priceput la diferite lucruri prin casă, la servici, implicându-se activ.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu are treaba zodia cu comportamentul unei persoana. Pur si simplu e mai nesimtita.

| 1231242 a răspuns:

Parintii sunt o solutie, acum depinde de varsta ca la peste 20 de ani parintii nu prea au ce face...

| nirocino a răspuns:

Asta e, "berbecul" e berbec, n-ai ce sa-i faci!sad

| NameInUse a răspuns:

Da, taie-i coarnele.winking

| Fancyuiop a răspuns:

Persoanele din acestă zodie vor fi mereu răutăcioase, ține minte acest lucru. Am și eu de cârcă cu o asemenea "zodie"

| Al3czG a răspuns:

Nu are legatura cu zodia... asa sunt toti fratii cand sunt mici!