| Valentina7777777 a întrebat:

Sora mea mai mare a venit să mă vadă cum parinţii nostri sunt divorţaţi, ea sta la tata iar eu la mama. Eu am 17 ani şi ea 20 şi înca locuieşte cu tata.Cum pot să fac să ne vedem mai des? Suntem surori, mama nu se înţelege prea bine cu ea şi de asta nu mă prea lasă să mă vad cu sora mea şi nici cu tata nu mă lasă.

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Este simplu, ea fiind majora poate sa calatoreasca fara sa ceara voie tatalui, dei va putetu intalni cand are ea liber si cand vrea ea sa vian sa te vada.

| ioana748 a răspuns:

Va vedeti cand doriti la o prajitura, un film.
Foarte frumos ca vreti sa fiti in legatura.
Parintii se duc la un moment dat si voi va veti avea una pe cealaltă.
Plus ca puteti comunica prin intermediul telefonului.
Bravo voua,
Toate cele bune ❤️

| Cipi1212 a răspuns:

Să vă vedeți pe ascuns.