| anonim_4396 a întrebat:

Sora mea mai mare mă jignește tot timpul și mă atacă fără motiv. Am încercat să discut cu părinții dar nu vor să mă creadă.
Cum pot s-o opresc pe sora mea? E geloasă pe mine.
Dacă aveam un frate era mai bine?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ar trebui sa ii dai in cap cu ceva daca e idioata. Filmeazo pe ascuns cu telefonul, ai varianta de inregistrare voce sau cu camera video pornesti si il ti bine cand face ca proasta. Apoi le zici uitati proba sa o i-a in suturi nitel

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Nu era

| Werrich a răspuns:

Nu era mai bine, te-ar fi abuzat sexual, te-ar fi trimis la produs.

| Andrei200202 a răspuns:

Câți ani ai?

| marinaru777 a răspuns:

Eu zic sa mergi la biserica mai aprinzi cate o lumanare pentru ea