| ALINA46778889999 a întrebat:

Sora sotului meu vrea sa o 4 zile pe fetiţa ei la mine şi la soţul meu fata are 3 ani e obişnuită cu mine şi cu sotul meu chiar îi place să stea cu noi iar eu o iubesc foarte mult ca pe propriul meu copil dar mi se pare cam mult 4 zile nu a mai lasat-o aşa mult niciodata la noi.Cum putem eu şi sotul meu să ne descurcăm cu ea 4 zile? Ce ar trebui sa facem să ne asiguram ca cea mică se va simţi bine? Credeţi ca e prea mult să o ţinem 4 zile la noi?

1 răspuns:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Da e prea mult.
Având în vedere că întrebi asta pe TPU e clar că nu ai suficientă maturitate sa ai grija de un copil mic.