| George88888 a întrebat:

Soţia mea a devenit foarte distantă de mine, în ultima vreme sta doar pe telefon, nu mă bagă în seamă.Mă întreb mereu ce se întmplă cu ea dar nu gasesc răspunsuri.Voi ce ziceţi, de ce credeţi voi ca se comportă aşa?

4 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Bag o tu pe ea in seama. Invit o la o plimbare.
Daca nu are ce face, sta pe net.
Initiaza tu ceva.
Daca te refuza, atunci sunt alte discutii.

| Cipi1212 a răspuns:

Îi place să stea pe internet.

| Animeforlifee9921 a răspuns:

Intreab-o daca s-a intamplat ceva, iar daca vezi ca continua asa, incearca sa ii controlezi odata telefonul, probabil are pe altcineva.

| Dienushki a răspuns:

Incearca sa o intrebi daca e ok. Daca iti raspunde in 2 peri si continua sa se distanteze de tine fa cumva si controleaza i telefonul ca cel mai probabil si-a gasit pe altcineva care i-a atras atentia