| Ada901 a întrebat:

Sotul meu a fost plecat la munca în strainatate a venit acum 2 zile acasa de când a venit sta doar lipit de mine mai rau ca un copil mic a zis ca i-a fost dor de mine si i-am zis ca nu îmi prea place sa stea lipit de mine şi nu înţelege.Ce sa fac în situatia asta?

3 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Îți pui acid in buze și scapi de el

| Miranjacanela40 a răspuns:

Divorțează, nu îl mai iubești.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai in primul rand el fiind plecat ai acumulat o raceala fata de el, apoi lui i-a fost dor de tine. Ce poate fi rau aici? problema e la tine nu la el. Amandoi ati hotarat plecarea lui deci joaca dupa cum ati hotarat