| Ada901 a întrebat:

Sotul meu a fost plecat la munca în strainatate acum e acasa de când a venit eu stau aproape mereu lipita de el mulţi supun ca accest atasament e nesanatos dar eu îl iubesc şi de asta vreau sa petrec timp cu el.Credeţi ca e nesanatos acest atasament? Ce pot face în situatia asta?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai?

| Violleta2022 a răspuns:

Parca ai 2 ani si minte deloc!
Acum 1 luna spuneai ceva, acum spui taman pe dos:

"în 24 August | Ada901 a întrebat:
Sotul meu a fost plecat la munca în strainatate a venit acum 2 zile acasa de când a venit sta doar lipit de mine mai rau ca un copil mic a zis ca i-a fost dor de mine si i-am zis ca nu îmi prea place sa stea lipit de mine şi nu înţelege.Ce sa fac în situatia asta?"

Bag sama ca te plictisesti teribil si urli dupa atentie!

Bula
| Bula a răspuns:

Puteti fi foarte atasatim dar trebuie tinuta si masura!
Daca observi semne de reticienta din partea sotului, atunci lasa un pic "mai moale" cu atasamentul!
"Dragostea cu sila este otrava relatiei".

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Hai mă, da i dr@cu pe ăstia care stiu ei tot atostiutorii, tu faci foarte bine se vede ca il iubesti si ai tot dreptul sa stai lînga sotul tau si el lînga tine, mai lasa i pe ăstia care latră, da le flit sunt gelosi geloase ca nu au ele acasa sot ca al tau, niste lepre

| darrio2007 a răspuns:

Ăia care spun asta sunt prosti. Este normal sa fii langa el dupa atata timp. Nu te mai lua dupa ce spun altii.
Nu gandesti bine daca tii cont de asta.

| darrio2007 a răspuns:

P:S: Dar aceasta intrebare a ta m-a pus pe ganduri.
https://www.tpu.ro/......rfum-de_1/