| MariaMari78889009090 a întrebat:

Sotul meu după ce că e dependent de jocuri de noroc aseara când a venit acasa s-a pus lângă mine în pat şi mi-a zis daca vreau să facem nişte bani uşor a zis ca pentru asta trebuie să mă prostituez.Şi nu ştiu dacă să refuz sau nu oferta lui doar e soţul meu îl iubesc.Voi ce mă sfătuiţi să fac?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Oare de ce nu ma mir de reactia lui?
Iti imaginezi cat de impatimit este cu jocurile de noroc daca est dispusa sa te prostitueze si pe tine, ca sa aiba el mai multi bani de jucat la jocurile de noroc?
Sa stii ca s-a inventat divortul si ai deja 2 motive serioase sa divortezi imediat de el.

| AliGab a răspuns:

Cum Dumnezeu sa iubesti un asemenea om?

| Madaxo97 a răspuns:

Troll laughing
Prostituează-te, dacă "îl iubești", ce sa zic. Ca sa spargă el si mai mulți bani la jocuri de noroc. Ori esti troll ori ești proasta, ti-a spus toată lumea si la întrebările anterioare parerea și tu acum vi cu asta. Ce te sfătuiesc? Să lasi trollingul ca deja nu te mai crede nimeni cu poveștile tale.

| Cipi1212 a răspuns:

Să nu te prostituezi. Ar fi o greșeală din partea ta. Oricât de mult îți iubești soțul.

| adam7 a răspuns:

E soț sau pește?
Iar tu dacă gândești ca ai vrea să ți-o tragi cu toți ca să joace banii făcuți de tine… ești foarte ieftină!