| Aurora678 a întrebat:

Sotul meu e în scaun cu rotile de 2 ani din cauză unui accident de motocicleta el vrea să mă ajute cu copii deşi e în scaun cu rotile copii au baiatul 7 ani şi fata 3 ani îmi e frica să îl las cu copii daca nu se va descurca totuşi el e în scaun cu rotile.Ce să fac în legătură cu asta?

1 răspuns:
| Bossu000918 a răspuns:

Păi să-l iei cu tine și eu o am pe bunica mea paralizată in scaun cu rotile in urma unui avc dar ea merge mereu după mine pe unde mă duc eu daca ai masina este mai bine pentru voi