| Irinairyna43 a întrebat:

Soțul meu era violent acum face terapie pentru ca își dorește să se schimbe mam împăcat cu el el deja a dat semne că vrea să se schimbe acum se comportă frumos cu mine avem și o fată are 3 luni.Cum îl pot susține în perioada asta cât face terapie?

2 răspunsuri:
| lpavel a răspuns:

Nu trebuie sa faci nimic special doar acorda-i toata atentia ta, fi iubitoare si intelegatoare!
Totusi daca nu sunteti casatoriti iti sugerez sa-ti vezi de viata ta pentru ca dupa cum se zice: lupul isi poate schimba blana dar naravul ba!

| gabicoo a răspuns:

Arată-i cât mai des veverița.