| krys a întrebat:

Sotul meu m-a inselat ca nu ma iubeste sau ca avea un cerc de prieteni care erau mai umblareti si umbla mereu cu ei?

6 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Mai degraba te-a inselat fiindca nu te respecta.

| psiholoaga a răspuns:

Motivul numai de la el il poti afla. Stai si discuta cu el, ca vad ca ai multe intrebari legate de inselatul lui. Cercul de amici are o influenta mare, dar nici chiar asa de mare. Nu mai e adolescent, sa vrea sa se adapteze grupului cu orice pret. Asa ca daca dorinta lui nu exista, degeaba speri tu ca grupul sa il fi impins la asta, ca nu se intampla...

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Anturajul conteaza, dar nu l-a fortat nimeni sa te insele.

| powergirl a răspuns:

Se poate sa fie si anturajul de vina dar si el pentru ca daca te iubea nu mergea cu ei sau nu umbla dupa altele incearca sa vb cu el si daca se enerveaza cand il intrebi sau e agitat inseamna ca are o aventura imi pare rau pentru tine dar incearcasa vb cu el si afla dc se comporta asa

| ionica_2284 a răspuns:

Discuta cu sotul tau.Nu lasa pe mine ce poti face astazi.Ai grija cind vorbesti cu el sa fii hotarita, calma si mai ales sa nu plingi bafta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Cercul de prieteni este și bun dar și periculos.
Pa, pa.