| Madalina20011 a întrebat:

Soțul meu mă face aproape tot timpul să fiu geloasă și nu mă simt tocmai bine când mă face să mă simt geloasă aș vrea să îl fac și pe el să se simtă gelos dar nu știu cum.Cum aș putea să îmi fac soțul să fie gelos? pentru ca și el ma face pe mine sa fiu geloasă

5 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Cred ca solutia este alta, caci deja relatia a luat-o pe o cale gresita.
Mai bine va despartiti amiabil decat sa va pierdeti timpul cu jocuri inutile.

| DandG2304 a răspuns (pentru ioana748):

Perfect de acord. Daca se joaca cu sentimentele parteneri clar n-are cum sa ii pese prea mult de ea

| DandG2304 a răspuns:

Ca sa raspund, totusi, la intrebarea ta il poti compara cu alti barbati. Orgoliul ii doare mai tare ca orice: X si-a luat masina noua. Uite ce bine ii sta lui Y de cand si-a luat o noua casa. Etc. Nu-l fa gelos ca te uiti la alti barbati, ca nu-i pasa.

| ioana748 a răspuns (pentru DandG2304):

Probabil se si distrează pe seama asta.

| eliancodrut a răspuns:

Nu crezi ca eesti geloasa degeaba? Inreaba-te!