| NicoletaNicoleta49 a întrebat:

Sotul meu munceste în strainatate eu şi cu el avem şi 2 copiii un baiat de 7 ani, fata are 4 ani aş dori ca el să lucreze în ţara, pentru ca nu mă prea descurc singura cu copii dar el nu vrea sa lucreze în ţara.Cum sa îl conving sa ramana în ţara pentru ca eu am nevoie de el şi copii au nevoie de el?

1 răspuns:
| LaSteauaCareaRasarit a răspuns:

E cazul sa privesti adevarul in fata: esti mama singura. Maritata sau divortata, tot mama singura esti. Vrei sa continui asa?

Poate are o alta familie acolo. Te-ai gandit la asta?