| MihaelaMihaela5678 a întrebat:

Soțul meu nu înțelege faptul că copiii ma epuizează dacă stau toată ziua cu ei am 3 copiii băiatul are 2 ani și 2cluni, fata mare are 4 ani iar cea mica de tot 9 luni e foarte epuizant sa am grija de ei mereu sunt obosita și uneori din cauza oboselii simt ca am senzația de leșin iar soțul vrea și al 4 lea copil însă nu mai vreau pentru ca el nu ma ajuta nici cu cei 3. Cum să îl fac sa ma ajute? El uneori îmi zice ca e obosit de la munca dar și eu sunt obosita am totuși 3 copiii și la munca nu merg momentan fiindcă sunt în concediu maternal

2 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Vezi ca ai mai pus intrebarea asta de cateva ori:

https://www.tpu.ro/utilizator/acmemk/intrebari/

suntserios
| suntserios a răspuns:

Deja întrebările cu mă bate soțul, nu știu ce să fac cu copii pare spam pe TPU