| Karina4444 a întrebat:

Sotul meu nu mai poarta verigheta pentru ca ia ramas mica i-am zis sa o duca sa o mareasca la bijutier eu sunt de parere ca, verighetele trebuie purtate de oameni casatoriţi.Voi ce parere aveţi credeţi ca trebuie purtată?

3 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Motivul cred ca este altul. Iti e teama sa nu se duca pe la alta, de-aia nu o modifică.

| ioana748 a răspuns:

Ar cam trebui purtate.

| Civilizațiiextraterestresuperioare a răspuns:

E obligatoriu să poarte verighetă. Unii nu poartă verighetă pentru că vor să înşele. Ai grijă.