| Ada901 a întrebat:

Sotul meu pleaca mâine în strainatate la munca chiar daca ştiu ca voi vorbi pe video cu el nu vreau sa plece îl vreau lângă mine nu am fost niciodata separaţi o să stau lipita toata ziua de el daca mâine pleaca.Cum sa mă obişnuiesc cu plecarea lui? Credeţi ca e bine să stau lipita de el pana pleacă?

2 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Stai lipita de el si poate mergi sa stai si tu cu el cand se mai aranjează lucrurile.

| Madaxo97 a răspuns:

O să fie bine, îți va fi mai greu primele zile până te obișnuiești fără el. Vorbiți cât de des puteți la telefon sau pe video, va ajuta mult, poate în câteva luni până se pune pe picioare acolo poți veni și tu să locuiești cu el și poate îți găsește și tie un job să lucrați amândoi în străinătate.