| Roxana34556 a întrebat:

Sotul meu se crede el sef in casa, pentru ca e barbat si mereu spune ca eu trebuie sa fac ce vrea el mie nu mi se pare normal lucrul asta. Avem si un bebe de 5 luni împreună vi se pare normal comportamentul soţului ce sa fac in legatura cu asta?

5 răspunsuri:
| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Nu prea e normal, sau cel putin trebuia sa accepti treaba asta dinainte de a forma o familie impreuna.
Exista multe cupluri in care doar unul comanda, dar ar trebui ca ambii sa fie de acord cu asta, nu sa se trezeasca unul lider peste noapte.

| Madaxo97 a răspuns:

Nu este normal, într-o relație deciziile se iau în 2, nu e nimeni șef, sunteți o echipă.

| MistarGoGu a răspuns:

Gândire de 500 ori înainte de a semna un certificat de căsătorie*( sclavie legala pentru unele femei )!
Gândire de 1000 ori înainte de a face un copil!
Înainte nu dădea semne de macho stapan peste bici și șaua de pus pe IAPA?

| Giulia911 a răspuns:

Dar înainte sa faceți un copil cum se comporta, tot asa?

| DontActLikeMe a răspuns:

Nu, nu este ok deloc