| Clara20055 a întrebat:

Soțul meu vrea să meargă la munca în străinătate eu nu prea sunt de acord cu asta el a zis sa merg și eu cu el dacă vreau dar nu prea vreau sa merg el în țară muncește în construcți și câștigă destul de bine el e țigan eu româncă. Credeți că e o idee buna să îl las sa meargă singur sau sa merg cu el?

4 răspunsuri:
| Darky142 a răspuns:

O căsnicie se face împreună dacă el te-a rugat și pe tine da pleci cu el înseamnă că te vrea pe tine langa el altfel pleca singur, eu zic că dacă va pleca singur căsnicia voastră no să mai fie ce a fost odată o sa se răcească treburile între voi, acum depinde ce îți dorești și tu

| Violleta2022 a răspuns:

Postare tip SPAM, repetata si ras-repetata:

https://www.tpu.ro/utilizator/abicwj/intrebari/

| darrio2007 a răspuns:

E bine sa mergi cu el.

| Miruna333 a răspuns:

Te plictisesti grav, pui 100 intrebari.