| Lily23466 a întrebat:

Soţului meu îi e frică să nu mă piarda, chiar el mi-a zis asta chiar dacă eu îi fac crize de gelozie el înca mă iubeşte. Azi mi-a adus micul dejun la pat.Şi aş vrea să vă întreb de curiozitate cine credeţi că greşeşte mai mult el, că e un fraier sau eu ca îi fac crize de gelozie?

7 răspunsuri:
| ioana748 a răspuns:

Fraier? Pacat.

| Cipi1212 a răspuns:

Nu ar trebui să îi faci crize de gelozie. Nu știi omul de ce este în stare când este gelos. Eu cred că te iubește.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dacă îl consideri pe iubitul tău fraier, meriți să fi singură. Stai liniștită că o să-i vină mintea la cap iubitului tău și o să-ți dea papucii.

| Dragobeta a răspuns:

Tu gresesti. Nici nu mai intreba. Si, vad ca iti convine fraierul.

| Dragobeta a răspuns (pentru Dragobeta):

Iar daca e asa de fraier ca te suporta, nici macar nu te inseala. Fii sigura de asta. Lasa scenele.

| eliancodrut a răspuns:

Orice lucru are o limita. Si rabdarea are o limita. Cand o sa ajunga insuportabilitatea mai mare decat iubirea, o sa-ti dea papucii.
De gresit gresiti amandoi: tu, ca esti o scorpie si el ca te suporta.

| Gabrielupu122 a răspuns:

Wtf, multe dintre voi meritați bărbați care sa va bata ca mai apoi sa ii prețuiți pe acei " fraieri " care va fac poftele.