| YoyoMada a întrebat:

Spuneti-mi daca stiti niste nume de catel sau pisica! Funditaa!

3 răspunsuri:
| andreea_2617 a răspuns:

Pisica: pufi, tomi,... caine:boby, ivana, cora ...etc

| Rockart a răspuns:

Pisică: Didi, Jolie, Fluff, Dandy, Doxy, Dolly, Jo, Jojo, CC.
Câine: Rex, Max, Lu, Lee, Ursu, Dac, Fuji, Beny, Beli, Bubu, Bear.

Scuze. Majuscule

| raducanelu a răspuns:

Pai sunt o multime. depinde de ce este el sau ea? pentru el catel : lord, max, porcio, ursu, loto, pufy, simba, rino, conan, leo etc. pisica el: casper, cartonel, mapetz, tom, ludovic, teo, fredy. Pentru ea catel si pisica : dorca, titza, fetita, bety, cora, bella, ritta, lorry, etc