| annamary88 a întrebat:

Stie cineva cresa in sectorul 2 cu pret sub 500 lei? Am un baiat de 1 an si 10 luni si doresc sa gasesc o cresa in sectorul 2, am gasit cateva dar pretul este peste 700 lei pe luna

1 răspuns:
| RaduMD a răspuns:

Ştiu eu. Creşa de pe str. Ciobănaşului. E destul de OK acolo: nu perfect, dar mai bine decât în multe alte creşe de stat.

Dacă, însă, căutaţi creşă privată, la bugetul ăsta nu veţi găsi. Singura variantă e să vă asociaţi cu o mămică în aceeaşi situaţie. Cu 1000 de lei pe lună, sunt oarece şanse să găsiţi o bonă la doi copii.