| pisicutaRZ a întrebat:

Stie cineva daca e bine sa ii spui unui baiat in fata ca iti place de el?

6 răspunsuri:
| Minks a răspuns:

E bine daca si el iti da semne subtile ca i-ar place de tine. Daca nu e atras de tine, nu stiu care ar fi reactia lui cand o sa auda. Ideal ar fi sa ii dai niste semnale ca il simpatizezi, nu stii cum reactioneaza cand ii spui in fata.

| Cosmin1I a răspuns:

Doar daca si el simte la fel...

| Awesom a răspuns:

Intr-un fel e bine sa-i spui, dar daca te ia la misto dupa ce i-ai spus nu ai ce sa faci.

| calmopenmind18 a răspuns:

Pai mai intai petrece-ti ceva timp cu el. Vezi cum gandeste si dupa ce iti dai seama ce tip de om e poti sa ii spui. Vezi daa te place si el. Vezi daca poti avea incredere in acea persoana. Daca ii spui ca iti place de el probabil vrei sa fiti impreuna deci vezi cu cine vrei sa fii.

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Este foarte bine asa, plus ca dai semne ca esti curajoasa si poate simte si el la fel.
O seara buna!

Răspuns utilizator avertizat