| anonim_4396 a întrebat:

Stiu ca e un subiect ciudat dar... nu inteleg ce simt.
Imi place un baiat si as vrea sa vorbeasca cu mine si sa stam impreuna si asa mai departe dar cand incearca el sa se apropie de mine eu il evit... deci cand nu sunt cu el vreau sa fiu si cand sunt cu el ma simt ciudat si vreau sa plec... dc?! crying((

Răspuns Câştigător
| Butterfly2110 a răspuns:

Pentru ca simti ceva pentru el.
Esti la fel ca mine il urasc imi vine sa-i dau ce ceva in cap dar totusi il plac si in prejma lui cind sunt nu-l pot privi si plec...dc? Acest baiat iti inspira niste emotii pe care nu le poti controla.
Fundita?

5 răspunsuri:
| secretdiscret00 a răspuns:

Draga Nini habar n-am. Dar e simplu _ incearca sa nu te mai simti ciudat si sa pleci.

| Dana3333 a răspuns:

La fel faceam si eu in generala.Imi placea un baiat si aveam impresia ca si el ma place.Si ma gandeam tot timpul la el..numai eu stiam tot ce simteam cand se apropia de mine, cand imi vorbea. Dupa un timp am aflat ca si el ma placea si am fost impreuna..si ce sa vezi? nu stiam cum sa fug mai tare de el laughing.si rau am facut sad.ne-am despartit din cauza ca il respingeam si asta a fost..am regretat, timpul a trecut si nu mai am ce sa fac..cred ca am trecut peste...
Dar probabil din cauza varstei am facut asta, la fel cum faci si tu acum.Dar odata cu timpul, vei rade cand iti vei aminti. happy

| secretdiscret00 a răspuns:

Poate faci acest lucru fiindca esti prea incordata. Eu zic sa te relaxezi

| Diavolcata a răspuns:

Fi mai relaxatahappy

| Diavolcata a răspuns:

Pentru ca simti ceva pentru el
e normal.